The world's most powerful website builder.
SERVE 2019 FRANKFURT PAPERWORLD FUARI'NA 5. KEZ KATILDI

2018 yılı itibariyle Çin ve Hindistan gibi yeni pazarlara ürünlerini yerleştiren Serve, Frankfurt Paperworld Fuarı'nda yeni ürünlerini sergiledi.

Son 5 yıl içinde ihracat operasyonu hızla büyüyerek ivme kazanan markanın 2019 hedefleri ise güncel konumlandığı ülkelerde derinlemesine büyümek ve de yaptığı aktiviteler ile yeni ülkelere de ulaşmak.
SERVE, TAHRAN KIRTASİYE FUARI 2017'E KATILDI

2016'nın son döneminde İran pazarına giren Serve, pazarın kırtasiye sektörü içerisinde büyüyen bir marka haline geldi. Tahran'ın yeni fuar alanında gerçekleşen Tahran Kırtasiye Fuarı 2017'de Serve, endüstri liderlerini ağırladı ve yeni ürün modelleri ile görsellerini sergiledi.

Yenilikçi ve yaratıcı tasarımları, trend renkleri ve ilgi çekici teşhirleri ile ziyaretçilerin ilgisi Serve ürünlerinin pazardaki potansiyelini ve etkisini kanıtladı.
SERVE ÜRÜNLERİ STAPLES USA MAĞAZALARINDA

Ürünlerimiz Haziran ayı itibarıyla Amerika'nın en büyük zincir mağazalarından Staples'ın reyonlarında! Serve, yeni yaptığı atılım ile ürünlerini Amerika pazarına da ihraç etmeye başladı. Bu gelişmeden sonra, Serve ürünlerinin Amerika'da bir çok farklı mağazaya girebileceğinden kuşkumuz yok. Amerika pazarının en büyük mağazasına girebiliyor olmak hem bizi çok mutlu etti hem de ürünlerimizin doğru konumlandırıldığını kanıtladı.
SERVE ÜRÜNLERİ ARTIK AMAZON.DE'DE BULUNABİLİR

Serve'nin global büyüme hedefleri ile ilgili büyük bir adım attık. Hem Avrupa'nın hem de Amerika'nın internetten en büyük ürün sağlayıcı firması Amazon'un Avrupa ayağı ile iş birliği sağladık. Mayıs 2017 itibari ile Serve ürünleri artık Amazon.de sitesinde mevcut. Serve Ailesi olarak ürünlerimizi Avrupa'da internet aracılığı ile kullanıcılar ile buluşturabiliyor olmaktan çok mutluyuz. Umuyoruz ki, Amerika'da da Amazon ile işbirliğine başlayacağız.