The world's most powerful website builder.
2001 yılında kurulan Kemerburgaz Bilgisayar Ofis ve Sarf Malzemeleri Ltd. Şti., 2011 yılı itibarıyla Kemerburgaz Ofis ve Okul Gereçleri San. Tic. A.Ş. Olarak kırtasiye sektöründeki yoluna devam etmektedir.

Kemerburgaz Ofis kurulduğu günden bu yana, sektördeki uzmanlığı, geniş ürün yelpazesi, Türkiye’nin dört bir yanına kapsayan nitelikli satış ağı ve kaliteli ürün ve hizmet anlayışından ödün vermeyen çalışma ilkeleri sayesinde kırtasiye sektöründe  saygın bir yer edinmiştir.

Lamy (Almanya), Zebra (Japonya), Amos (Güney Kore) ve Herma (Almanya) markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

Ayrıca kendi markası olan “Caretta” ile ofis, güzel sanatlar / el işi, okul grubu kırtasiye ürünleri sunmaktadır. Caretta,  her geçen gün yenilenen ve genişleyen ürün grubu ile tüketicilerin beğenerek kullandığı bir marka haline gelmiştir. Ürün portföyünde yer alan versatil kalemler, kurşun kalemler, likit mürekkepli kalemler, kuru boyalar, keçeli boya kalemleri, pastel boyalar, parmak boyaları, silgiler, oyun hamurları, çizim setleri ve ofis grubu ürünlerini tüketiciyle buluşturan Kemerburgaz Ofis, el işi ve sanatsal malzemeleri de farklı yaş grupları ve kullanım alanları için tüketicinin beğenisine sunmaktadır

"En Başarılı Yeni Distribütör"

Kemerburgaz  Ofis 2010 yılında henüz bir yıldır temsilcisi olduğu Lamy tarafından  “En Başarılı Yeni Distribütör” ödülüne layık görülmüştür.

Kemerburgaz Ofis olarak kaliteli ve sağlıklı ürünleri tüketiciyle buluşturmak için emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz.